| anonim_4396 a întrebat:

Medote de îngrășare?, sunt slaba rău și vreau sa ma îngraș

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dubleaza cantitatea de mancare, fiindca este unica solutie sa iei in gerutate!

| ReddY25 a răspuns:

De ce să te îngrași când poți să-ți păstrezi corpul la fel

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Mă deschid la pantaloni și direct senvisul cu salam e altău. Și pe loc te-ai îngrășat.

| blackann a răspuns:

Nu o asculta pe Violetta, ca habar nu are, nu e niciun specialist.
Mergi la nutritionist, te poate sfatui ca sa nu mananci aiurea.
Mergi si la sala, iti dezvolti musculatura si la fel, te va ajuta un antrenor cu mai multe detalii.
Am trecut si eu prin asta acum vreo 10 ani.

Succes!