| ella21031 a întrebat:

Am si eu o problema cu yahoo messenger, nu'mi apar pozele persoanelor care sunt online, cine ma poate ajuta si functioneaza( in afara de dezinstalat si reinstalat mess'ul ca deja am facut asta) primeste funditabig grin

6 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Descarca Yahoo Messenger 11. Si eu am avut problema si s-a rezolvat dupa ce am instalat noua versiune

| Forev?r a răspuns:

Descarca Yahoo Messenger 11. Si eu aceeasi problema aveam, am instalat mess' 11 si acum mi se vad toate avatarele persoanelor online happy

| Eღilia62 a răspuns:

Foloseste programul Combo Fix.Ai ceva nereguli in calculator, virusi, spyware sau ceva s-a dereglat.Am avut aceiasi problema dar am folosit ComboFix.Doar il deschizi si l lasi sa si faca treaba.Desktipul iti va disparea temporar dar nu te ingrijora. Apoi isi va da restart iar sa nu te sperii.Si sa nu inchizi programul sau calculatorul pana nu termina el. Dureaza cam 10 minute.Programul il iei de aici http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

| Eღilia62 a răspuns:

Sau daca nu merge ala ia l de aici http://www.bleepingcomputer.com/download/anti-virus/combofix
si il iei de la Download Locations BleepingComputer Mirror: ComboFix Download Link

| unnimeni a răspuns:

Mda, si eu am ceeasi problema. Se pare ca, mai nou, diferenta de versiune e problema, de exemplu, daca tu ai ym 8 si celalalt are ym 9, nu se vor vedea pozele...

| Alberto6H a răspuns:

E din cauza de la yahoo se uploadeaza numai in versiunile noi ca messinger 11. iar messinger 10 sau 9, 8... nu mai sunt bune asa cred astea de la yahoo find ca a aparut versiunea 11 si nu prea se mai foloseste 10, 9, 8.etc big grin