| Vasy0105 a întrebat:

am si eu o problema majorabig grin de astazi nu mai imi ruleaza Yahoo Messenger am descarcat si alte versiuni l-am dezinstalat, dar in zadar ce e de facutcrying

6 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Da mai multe detalii, adica dai click pe el si nu face nimic, sau ce?

| Vasy0105 explică (pentru SDC):

Da,bag id si parola si dupa ce dau enter apare eroarea send don't send

| SDC a răspuns (pentru Vasy0105):

Actualizeaza data si ora, mie asa mi s-a intamplat, incearca, vezi daca data si ora sunt setate corect.

| Vasy0105 explică (pentru SDC):

Am incercat si tot asa apare ce as putea face ca nu as vrea sa schimb win ca am foarte multe programe si jocuri instalatebig grin

| BogdanToretto a răspuns:

Daca nu-ti porneste aplicatia poate fi din cauza antivirusului, pana-l instalezi inchide antivirusul apoi dupa rularea programului reactiveazal. iar daca iti apare ceva din cauza antivirusului legat de mess, dai pe 'ignora' sau ceva de genu!

| Vasy0105 explică (pentru BogdanToretto):

Asta s-a intamplat dupa scanarea sistemului cu un program anti-malware si am si norton internet security