| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema de cateva zile... Stiu ca este cam ciudata dar imi tot vine sa inghit saliva din 5 in 5 minute mai ales daca ma gandesc la acest lucru. Nu stiu care e cauza dar sper ca ma puteti ajuta Funda

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună nu ai nuştiu ce, dar noi nu te putem ajuta doar cu câte un sfat.
Uite păăăăăăi
Nu te mai gandi la asta, sau cand te gandesti la asta du-te repede şi bea apă sau înghite ceva, aşa vei putea scăpa de problema asta.
Sper că ţi-am fost de ajutor.