| Basel a întrebat:

Am si eu o problema delicata...
de vreo 2 luni mi-a aparut un fel de eczema, sau urticarii, cum vreti sa le ziceti... intre picioare deci sa fiu mai pe intelesul vostru, nu pe penis ci chiar langa, la incheieturile piciorelor... sper ca ati inteles
va rog nu radeti sad
si ma mananca ingrozitor, si nu stiu cum sa scap de ele... le am pe aproape 3 luni si nu au disparut
au aparut din cauza ca m-am iritat de la chiloti :-s
eu fac foarte mult sport si imi transpira chilorii dar fac din 2 in 2 zile dus si chilotii ii schimb mai nou in fiecare zi.
ar trebui sa port boxeri?
oricum intrebarea adevarata este
nu stiti ceva crema sau orice cu ce sa ma dau sa imi dispara pentru. ca arata ca niste urticarii rosiii dar sunt intinse si ma mananca rau crying
multumesc pentru ajutor si promit ca dau voturi funda orice doar sa ma ajutati
si daca stiti de obicei din ce cauza apare chestia asta sa o previn data viitoare
si inca ceva
va rog sa nu imi spuneti sa merg la medic ca nu ma duc, daca stiti voi ceva de la farmacie mai ieftin sau cum intreb de fiecare data. ceva reteta naturista facuta acasa, este bine venit orice
doar nu ma trimiteti la doctor sau la mama sau cinestie ce pentru ca vreau sa ma descurc singur
sper sa ma intelegeti si imi pare rau daca v-am plictisit cu romanul meu pentru ca am scris mult
inca odata
promit ca dau funda, multumesc mult!

3 răspunsuri:
| DarkOrbitSF a răspuns:

Stiu asa am patit si eu poarta boxeri si date cu pudra de aia care scrie pe ea pulbere nu stiu exect cum ii zice dar du-te la farmacie si zii sa-ti dea pudra pentru urticarii

| Masacven a răspuns:

Poti sa incepi sa nu mai porti deloc lenjerie intima.
La inceput o sa fie putin ciudat, dar o sa vezi ca overall o sa te simti mult mai bine.

| MihaEllla16 a răspuns:

Ceao. Poti sa iei de la farmacie crema de galbenele, e buna pentru orice [ dureri, arsuri, lovituri ] orice! Sper sa iti treaca. Succes!:* App Si da, iti recomand sa incerci sa porti boxeri sa iti dai seama daca din cauza asta au aparut. Multa bafta!