| larisssssa a întrebat:

Salut Am si eu o problema nu imi apar jos in bara de start programele in care am intrat Task Managerul nu merge si Windows de abia l-am instalat. Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil ai virust, fa o scanare cu un program anti-virus si vei scapa de problema.

Succes!

| larisssssa explică (pentru Lumine):

Pai ce virus sa am daca de abia am instalat windows de 2 ori...straight face nu stiu ce sa-i mai fac

| VladStefan a răspuns:

Se poate sa nu se fii instalat bine windows-ul

| Sura24 a răspuns:

Pai ba ai intrat in bara unde scrie "START" ai dat "RUN" si apoi ai incercat apsand "CTRL+ALT+DELETE"?