| CrazyLuver a întrebat:

Am si eu o problema:imi plc de un baiat de aproape o luna, dar el am impresia ca nici nu stie de existenta mea.Am facut rost de id-ul lui de mess insa n-am curaj sa intru in vorba cu el. Vreun sfat? Va rog multsad

Răspuns Câştigător
| anemary1987 a răspuns:

In primul rand lasa rusinea si gandeste pozitiv; poate ca si el te place dar stie sa ascunda si iti arata indiferenta doar pentru ca stie cate atrage prin indiferenta; multepersoane folosesc atitudinea asta si imi amintesc ca si eu la fel faceam cand eram de varsta ta.Intreaba-l orice pe mess si fii cat mai naturala; ai sa vezi ca in curand veti deveni mai apropiati.CURAJ!(apropo sunt nouvenita pe site -cum faci sa pui zambetele ma refer la fete triste etc?)

4 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

Fă-ţi puţin curaj şi intră în vorbă cu el.Nu-ţi ia nimeni gâtu'!

| Denyy233087 a răspuns:

Trebuie sa ii spui ceea ce simti pentru el...Ri eu faceam la fel, dar acum nu mai sunt asa, lasa rusinea pana nu e prea tarziu

| CrazyLuver explică:

Anemary1987:le pui exact ca la mess si cand ti se publica raspunsul sau intrebarea iti apar.si mersi pentru raspunshappy

| selenagomez a răspuns:

Buna ma numesc lili uite sfatu meu : nu trebuie sa-ti fie rusine sa vorbesti cu el si eu amavut aceiasi problema fa-ti curaj stiu ca vei reusi!