| MariusPatis589 a întrebat:

Cum as putea sa intru in vorba cu o fata pe facebook sau fata in fata care nici nu prea stie cine sunt... Vre un sfat?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vorbeste cu ea man, un buna ce faci e asa greu?

| Anonimuserr a răspuns:

Dacă o cunoști din realitate poți să-i spui cine ești.
Dacă nu ai vazut-o deloc în realitate atunci fă și tu o întroducere nu îcnepe direct.
Țin să-ți spun că nu țin astfel de relații 90 90% nu țin dar merită încercat. Nu știu de ce au teamă multe, au aere în cap. Tind să cred și una și alta.

| Anonim13912 a răspuns:

Eu ce fac: ma uit la poze mai recente, ultima poza postata daca se poate si o intreb ceva in legatura cu acea poza laughing ba, nici o data nu am dat greswinking e o metoda simpla prin a crea conversatie. Bafta

| Anonim0182 a răspuns:

Eu zic sa vorbiti fata in fata. cand te intalnesti cu ea, salut-o sau daca ai biscuiti la tine sau alt ceva, intreab-o daca vrea si ea...incearca sa fii observat de ea.dar sa nu exagerezi sau sa fii insistent