| Alexutsa_2737 a întrebat:

Am si eu o problema in relatia mea cu iubitul meu. Eu il iubesc enorm, problema este ca el estemai mereu plecat si ma neglijeaza. Eu acum 2 zile m-am intalnit cu fostul meu iubit si nu stiu parca m-am reindragotit de el. Stiu ca el a gresit mult in trecut si m-a inselat de nenumarate ori. M-a dezamagit si si-a batut joc de mine. El a spus ca s-a schimbat. Cum pot face sa il uit de tot? Ca mereu cand ies pe afara si il vad simt fluturi in stomac si imi vine sa il sarut. Nu prea as vrea sa ma mai impac cu el deoarece mi-e frica sa nu fie ca l-a inceput.

8 răspunsuri:
| カルメン a răspuns:

Trebuie sa te gandesti bine daca merita sa ii dai alta sansa si sa faci ceea ce te indruma inima

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Saruta-l si isi va bate iar joc de tine.

| M25M a răspuns:

Oamenii nu se schimba, doar au impresia ca se schimba, dar de fapt se altereaza doar forma, fondul ramane la fel.
Deci daca te-a dezamagit o data cu siguranta o va face si pe viitor.
Toate cele bune.

| lalabanana a răspuns:

Dupa ce ti-a facut odata rau, iti face si in continuare.Si eu m-am impacat cu un baiat de 3 ori si tot acelasi lucru l-a facut, ma inselat.Incearca sa vb cu prietenul tau. Faceti o iesire la iarba verde, departe de lume.