| mihaeladulcikk a întrebat:

Cum sa-l recuceresc? thinking Ne-am iubit enorm, dar mi-a spus sa luam o pauza, deoarece el va parasi tara si ca nu vrea sa ma faca sa sufar, sau sa-l astept. El inca nu a plecat, iar eu m-am impacat cu fostul meu iubit. El nu putea rezista tentatiei si ma intreba mereu cum imi merge relatia. I-am dat papucii, deoarece il iubeam pe celalalt...si il iubesc enorm.Astazi mi-am spus la status versuri din mel hi-cu te-am iubit, iar el repede m-a intrebat de ce l-am pus, i-am explicat si mi-a zis sa nu ma impac cu el. Oare ma mai iubeste, sau doar mi-a dat asa doar un simplu sfat... el este mai golanas de felul lui thinking

Răspuns Câştigător
| frumusik_9382 a răspuns:

POi daca e cum a zis el ca pleaca jj asta-i mOtivu la care nu vrea s vampacatzii inseamna ca te 'ubejte da' poate lar durea sufletu' ca stie ca el pleaca jj u ramai cu suferinta asa poate e mai binewinkingu intreaba-l daca t' ubeste jj daca te ubb cand o sa se intOark primul lucru' care o sa-l faca e s vina la tine jj sati cceara s il ubb din noutongue