| johny_9950 a întrebat:

Am si eu o problema la care as dori un raspuns cat mai rapid; de aceea o sa trec direct la subiect.

Am o relatie de 2 ani cu o fata, o iubesc enorm, am trecut peste multe impreuna si nu as vrea sa renunt la ea, dar de ceva vreme ma simt atras de sora ei cu care de altfel ma inteleg super bine. De multe ori mi s-a intamplat sa doresc sa vorbesc cu ea decat cu propria mea iubita. Sincer va spun ca ma simt mai mult atras de ea decat de iubita mea, nu stiu ce sa fac. Ar fii bine sa ii impartasesc si ei sentimetele pe care le simt pentru ea? Ceea ce simt pentru ea nu am simtit niciodata pentru nimeni, nici chiar pentru iubita mea. Ma innebunit fata asta, nu stiu ce sa mai ma fac.

O scurta povestioara: Acum ceva vreme am ramas peste noapte la ele. Fara sa imi dau seama am luat-o pe cumnata mea in brate. Am zis ca daca tot am luat-o in brate de ce sa nu profit si sa pun si eu mana pe fund, pe un san. Mi-am luat inima in dinti si am pus mana pe un san. Vazand ca nu zice nimic am inceput sa il masez foarte usor. Apoi am pus mana pe fund si incet am bagat-o intre picioare, atunci am observat ca se udase. Am incercat sa bag mana pe sub bluza si sa ii pun mana pe san; atunci s-a intors cu capul spre mine si mi-a zis foarte incet la ureche sa am grije unde pun mana. Dupa ceva vreme am luat-o in brate si m-am pus cu gura pe sanul ei. Am dormit asa pana dimineata.

PSbig grine fiecare data cand ma intalnesc cu ea imi sare in brate si ma saruta pe obraz, tot timpu imi zice ca ea nu o sa se marite niciodata ca baietii din ziua de azi sunt toti la fel si o fac sa sufere si ca si-ar dorii un baiat asa cum sunt eu, ca eu o ascult, o inteleg si o sustin mai mult chiar si de cat parintii ei. Ca ar avea pe umaru cui plange daca ar gasi un baiat ca mine.

Credeti ca nu mi-a simtit respiratia pe san?

Credeti ca imi impartaseste aceleasti sentimente pe care le am si eu fara de ea?

Ce e de facut?
Sa imi raspundeti si la intrebari va rog.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| alexutu001 a răspuns:

Salut, frate cam complicata situatia mai ales ca sunt surori daca erau prietene era cu totul altceva sti proverbul ala "cine alearga dupa doi ierpuri nu prince niciunul" din cate ai povestit tu ea ar simtii la fel dupa parerea mea sa zicem ca te bagi cu ea dar gandeste-te cum se simte iubita ta cand te stie cu sora ei si ce certuri o sa fie intre ele stiu ca pentru noi nu prea conteaza certurile intre ele si ne simtim mandrii cand se cearta pentru noi dar 2 ani dupa mine e ceva mai bine i-ai spune in fata iubitei tale ce simti pentru sora ei poate chiar va intelege acum decizia e a ta happy bafta

| scoaladeseductie a răspuns:

Invata sa cultivi relatia inainte sa se incheie aplicand aceste sfaturi:
http://www.scoaladeseductie.ro/......iinta.html