| claudia_3320 a întrebat:

Am si eu o problema la care sper ca ma puteti ajuta.Deci, sa incep cu inceputullaughingam avut o relatie de 3 ani cu un baiat mai mare decat mine cu 5 ani, acum 7 luni ne-am despartit din cauza parintilor care au intervenit in relatia noastra.Eram f apropiati faceam totul impreuna, in aceste 7 luni am mai pastrat legatura pe ascuns de parinti da relatia dintre noi s-a racit f mult.De o saptamana el are o noua prietena are poza cu ea la avatar, pe hi5, pe facebook peste totsadCum il pot recupera sa fie totul ca inainte oare chiar a uitat tot ce a fost intre noi? astept un raspuns mersi mult pup

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic, ca daca el si-a gasit deja alta prietena, si a si pus poza la avatar, nu te-a iubit cu adevarat, eu zic, sa iti gasesti pe altcineva care chiar tine cu adevarat la tine.