| blunts a întrebat:

Am si eu o problema la yahoo messenger.Nu vad un prieten online desi el ma vede (si nu m-a pus pe invizibil) neam sters id-urile si le-am bagat din nou dar nu a mers ce solutii mai sunt?sad

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Reinstaleaza messenger-ul si daca nu merge trebuie reinstalat sistemul.

| rey a răspuns:

Si eu am probleme din astea, dar nu cred ca are tangenta cu computerul meu ci cu serverul, daca ai pe la 1000 id in lista e normal.

| costymaximus a răspuns:

Reinstaleaza yahoo messenger din nou.

| Sasha_3991 a răspuns:

Reinstalaeza-l iar apoi daca tot nu merge tr s ate uiti la o casea in dreptul lui si cred ca ai apasat tu acolo din greseala sau altcineva!
va merge cu sigurant asta!

| amy21 a răspuns:

Esti sigur ca ai bagat id-ul bun? este posibbil ca din cauza asta