| Biby a întrebat:

Buna!
Probleme cu messenger-ul.crying
Eu nu vad anumite persoane pe messenger.
Astazi vorbeam cu un prieten si dupa aia el a iesit de pe mess. M-am uitat pe pulso sa vad daca este pe invizibil si acolo scria online.straight face
Si acum nici el nu ma vede pe mine daca sunt pe mess.
Am Yahoo Messenger 10.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Naspa6969 a răspuns:

Pai...poate din gresela te'a sters! Ori messenger'ul este de vine. Mai bine iti instalezi un alt messenger! Sper ca te'am ajutat!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

@ZePPeLyynAntiCampaniaTPURevine : celegatura are? rolling on the floor

| AcidCuSange a răspuns:

Draga,eu nu m-am mai masurat de vreo 2 ani si nu mai stiu cati metri am dar sunt inalta sa stii, il ajung pe frate-miu si are 21 de aniwinking.