| blunts a întrebat:

Am si eu o problema la Yahoo messenger.
O prietena ma vede online desi eu nu o vad pe ea.Si nu m-a pus pe invizibil.
Am sters idurile si le-am bagat din nou dar nu a mers, am luat alt yahoo mesenger dar tot nu a mers.Care e problema...Cum o pot rezolva?

3 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Am patit si eu happy la mine s-a rezolvat de la sine in cateva zile... ati facut cam tot ce era de facut.mai incercati o data: verificati invisible la grupe, la id, cand sterge-ti id-urile bifati si casuta delete from adress book too... una din voi sa ii dea un mesaj celeilalte cand nu va aveti in lista si incearca din casuta de chat sa dai add; daca nu merge nu prea aveti ce face decat sa vedeti daca se rezolva de la sine
Mult Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu-i dai camera n-are cu sa te vada si invers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rezolvat ceva de atunci? ca si eu patesc acelasi lucru de ceva timp si am facut tot ce era de facut. angry