| Angelo99 a întrebat:

Am si eu o problema :mi-am instalat windowsXp, l-am tinut cateva zile dupa care mi se face imaginea de pe desktop neagra. deci intrebarea mea e cum pot face sa fac imaginea inapoi cum era (schimb imaginea si cand aprind iar pc-ul nu mai e)

are legatura cu genuine?

2 răspunsuri:
| Angelo99 explică:

Nu mai trebuie am gasit un program

| maraya a răspuns:

Buna

Aceeasi problema am avut-o si eu. Da are legatura cu geniune sau cum ii zice. Aceasta problema se poate remedia doar daca iti reinstalezi windowsul. Poate fi tot XP nu conteaza dar atunci cand il instalezi sa nu downloadezi geniune. Oricum eu l-am tinut asa mult timp, dar am renuntat nu mai suportam sa vad ecranul negru. Sper ca ti-am fost de ajutor.

papa