| Xname a întrebat:

Am windows fara licenta, si imi apare chestia cu windows genuine. Si cred ca din cauza asta mi se schimba imaginea la desktop mereu intr-o imagine neagra. sad pls help.
Fundita!

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Exact asa mi se intampla si mie si nu stiu din ce cauza. daca afli te rog sa ma anunti si pe mine:X

| robert08 a răspuns:

Http://depositfiles.com/en/files/v8t4dnlza uite aici rezolvarea da-i download si apoi instaleaza

| alexxy_8614 a răspuns:

Asta mi sa intmpl si mie straight face daca afli cum se rezolva s imi zici si miehappy

| Scriiitoare a răspuns:

Instaleaza-ti windows xp. este cel mai folosit si cel mai bun.:d poti sa iti mai instalezi anti-virus.