| oceanoflove a întrebat:

Am windows 7 pe laptop si atunci cand il aprind imi apare o caseta in care imi zice "get genuine online"/ask for genuine later". Am dat pe get genuine online dar linkul nu era bun. Si cand se aprinde nu imi mai arată imaginea de fundal pe care o avea înainte ci una neagra.

Răspuns Câştigător
| cosmin1324 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi o licenta windows, ai una piratata. Iti recomand windows 10 daca e compatibil pentru ca windows 7 isi pierde update-urile de siguranta la finalul anului

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Windows-ul funcționează și fără licență, dar îți dezactivează cele mai multe opțiuni estetice. N-ai ce face, decât să faci rost de o licență, cumperi

| GouDidodino a răspuns:

Windows-ul trebuie activat, au trecut cele 30 de zile de proba. Cumperi licenta de pe site-ul Microsoft, costa vreo 650 de lei

| cosmin1324 a răspuns:

Nu intereseaza pe nimeni, nu mai face spam daca nu vrei sa fi banat