| Aenoenienanonim a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am luat un mouse pentru laptop de 4 luni, dinacela fara fir,,, a mers fara probleme, dar de la un timp incepuse sa se blocheze, si il mai impingeam in usb, dar de ieri nu mai merge de loc, am impins tare. l-am scos, l-am bagat, restarturi, nimic... si daca imping mai tare si tin apasat pe el scrie USB device Not Recognized ...http://img62.imageshack.us/img62/9939/25960455.jpg, stie cineva?

2 răspunsuri:
| Kalle a răspuns:

rolling on the floor asa patesc eu cu toate mouse-urile am si eu tot laptop si il am de apoape un an si am schimbat 5 mouse-uri pana acum raspunsul la intrebare este ca ti so stricat mouse-ul si trebuie sa iti iei altul am intrebat un specialist fiindca si eu am avut probleme din acestea si nu ma fataiam peste tot cu ele

| iongorbuli a răspuns:

Sa stricat pur si simplu...Incearca si alte metode... Poate merge.