| DeNyyy a întrebat:

Buna azi tocmai mi-am luat de la rds un modem mobil pentru internet ceva in genul http://img62.imageshack.us/img62/6648/rdsnetmobil.jpg
bun l-am introdus in laptop apoi am dat sa se instaleze. s-a instalat fara nici o problema dar cand sa conectez internetul imi zice ca nu se afla bagat modemul in calculator si pe destkop mi-a aparut o casuta pe care scrie join air si cand dau acolo tot zice ca se instaleaza ceva iar dua 5 secunde dispare. cine imi poate spune si mie cum pot face sa mearga modemul?

1 răspuns:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Ahh! Asta am patit si eu cu Internet Everywhere de la Orange! Mie imi zicea cartela sim neintrodusa. Spune-i mamei tale sa sune sa vina la tine acasa cineva de la RDS, si sa-l faca. Sa instaleze ce mai trebuie.
Mult succesc big grin