| Anablondyi a întrebat:

Am si eu o problema :-s va rog sa ma ajutati dau funda :X:X deci nu stiu ce e cu mine dar in timpul meciurilor de volei sau handball imi transpira foarte tare mainile.mai scap mingea inainte de a servi si cateodata imi tremura picioarele! cred ca sunt foarte stresAta de joc sau ce se intampla? cum pot rezolva pentru a azi am meci din nou si nu mai vreau sa am atatea emotii! ce sa fac!?

1 răspuns:
| pedobear a răspuns:

Bei 50 de vodka in vestiar si te dai cu talc pe maini.winking