| Pasare_Adrian_1998 a întrebat:

Am si eu sala joi la scoala de soferi cum sa invat si eu mai repede si sa iau?

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Ai inceput cu o greseala. de ce pui o astfel de intrebare in loc sa pui mana sa inveti... nu este atat de greu daca vrei, nimic nu este imposibil. Concentreaza-te si vei reusi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa nu mai pierzi vremea pe net

| corbulalbrosu a răspuns:

Invatarea legislatiei rutiere nu se face nici in graba si nici in joaca. Pentru a ai deveni un conducator auto responsabil si nu un potential pericol de pe sosea, legslatia trebuie memorata mai corect decat cele 10 porunci sau tatal nostru. Pune-te pe invatat. Succes!

| Panzer1945 a răspuns:

Dar pana acuma ce-ai facut?!?