| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un set mic de intrebari doar pentru fete!
Cum va place sa arate un baiat?
Vi se par mai atragatori baietii cu par sau cei epilati total?
Ce parere aveti despre baietii care au tenul deschis (alb) dar despre baietii cu tenul mai inchis, care va place mai mult?
Sunt intrebari simple la care suntem curiosi toti baietii ce vor raspunde fetele!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Gusturile difera de la persoana la persoana.
Eu am 20 si un pic de ani deci daca esti adolescent raspunsul meu s-ar putea sa nu fie relevant pentru tine.
Si ca sa raspund, imi plac barbatii care sunt barbatim adica fara pantaloni skinny, fara pensat excesiv, fara atata bibilit in oglinda, fara etalat haine de firma sau telefon luat in rate, fara epilat pe picioare. Ca si caracter prefer sa fie inteligent, cu bun simt, modest si cam atat. Nu zic ca cei care se ingrijesc mai mult nu sunt barbati dar e doar preferinta mea laughing

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1. Nu ma intereseaza cat timp n-are par subrat, zona intima si piept, alea sunt zonele unde-mi displace. Picioare si unde ar alege sa se mai epileaze e fix alegerea ei, mi-e absolut indiferent.
2. Nici culoarea tenului nu ma intereseaza absolut deloc

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

*fix alegerea lui lol laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Adry05):

1. Nu stii ce inseamna sa mingii un animal pufos...

| Adry05 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Prefer sa nu fie iubitul meu ala laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Adry05):

Ba preferi, dar nu ai habar despre ce discutam aici. Mai mult par corporal = mai mult testosteron = mai viril. Plus ca astia pensati si rasi arata ca niste papusele si de multe ori sa si comporta ca atare. Daca esti pe strada cu unul de-ala si se ia altul de tine, sigur nu se baga ca nu cumva sa nu isi rupa unghiutele sau sa isi strice machiajul...

| Adry05 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tu esti pe bune? Am zis eu ceva de pensat si unghii facute? am zis ca nu-mi place parul pe piept si direct gata, n-are par pe piept=>cel mai mare pitiponc, jessus, exista doar 2 extreme?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Adry05):

Yeah. Daca nu par pe chiept ii mai lipsesc sinii. Sa fim seriosi!

| Adry05 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Deci esti dintre aia care au impresia ca barbatia unuia sta in niste par de pe corp... Super.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Adry05):

Printre altele, sta si acolo.

| Adry05 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Deci eu daca imi las parul sa-mi creasca pe corp gata ma transform din femeie in barbat? Asa usoara e tranzitia? si astia se chinuie ca prostii sa-si faca operatie de schimbare de sex cand pot pur si simplu sa-si lase/sa-si taie parul de pe corp.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Adry05):

Citeste de 200 de ori raspunsul meu anterior apoi vezi cit de ridicol e raspunsul tau.

| Adry05 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am inteles foarte bine ce ai zis acolo, ilustram sa vezi cat de ridicol suni cand spui ca barbatia sta si-n parul de pe corp.

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer baietii "masculini", cu par, nu cei efeminati, care seamana cu cocotele (baiteii gay).
Si prefer blonzii, foarte inalti cu pielea alba si ochi albastri, sau verzi.

| Catrice a răspuns:

1. Integrale și polinoame. Garantat.
2. Primul război mondial. Cauza-efect.
3. Slavici sau Creangă. Poate poem.
rolling on the floor laughing
Bun. Vine una și spune ceva gen "bine îmbrăcat, aranjat, cu haine de firma, mașina etc" și alta "90/60/90, pătrățele etc" și o a treia care spune ca nu contează aspectul exterior, ci sa fie romantic, atent etc. Iar tu nu te încadrezi în primele doua categorii și poate nici în ultima. Cu ce te ajuta asta daca în viata reala cineva e atras de tine asa cum ești?
Unor fete le plac maimuțele, altora le plac fetițele.
Ce problema ar reprezenta culoarea tenului?! Sau a părului? Ori a ochilor? Sau dacă ai pielea închisă la culoare faci parte garantat dintr-o etnie?!