| marya977 a întrebat:

Am si eu vreo mai multe intrebari :
1. Care stie programe de modificat poze? ( adica sa pot desena pe ele ce vreau / sa pot decupa din ele / etc)
2. E bun photoshop?
3. Exista un program de modificat melodii? ( si care e ala). Cine imi raspunde la toate 3 intrebarile corect si imi este de folos are funda happy

Răspuns Câştigător
| Geanina1895 a răspuns:

1. http://www.picnik.com sau downloandezi photoscape
2. da, este bun dar este foarte greu de utilizat:d
3. da sunt. http://www.crapattack.org/......alculator/

2 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna!
1. Tazz, Piknik, PiZap, Blingee
2. E destul de bun
3. Imi pare rau dar nu prea cred ca exista.Decat sa te mint mai bine spun ca nu stiubig grin Poate ca exosta dar nu stiu eu...^^

Sper ca te-am ajutat macar la intrebarea 1 si 2 in rest nu prea stiubig grinbig grin Te pup bye

| SadGirl_2034 a răspuns:

Pai eu am photoscape, si e destul de bun! la intrebarea 3 nu stiu sa raspundstraight face! am avut si eu photoshop, dar nu mi se pare foarte bun.raman la photoscapebig grin