| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Am si euo problema de fiecare data cand inghit mancare dupa aia simt ceva in gat ca un fel de nod si dupa catva timp imi trece stie cineva de ce?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Probabil ca nu mesteci mancarea destul si cu suficienta saliva ca sa alunece bine pe gat!

| Lora a răspuns:

Inghiti tu cu noduri.

| XxAndreiMasterxX explică:

Asa simt e posibil sa fie vreo buba ceva in gat si sa ma deranjeze cand inghit>?

| jo_2234 a răspuns:

Si sor'mea avea problema asta iar dupa un timp a inceput sa observe ca tot ii persista nodul acela in gat.nu-i mai trecea. S-a dus la medicul de familie si el a trimis-o la endocrinologie. S-a dovedit ca avea tiroida.Acum e Ok pentru ca ia medicamente. Tu sper s nu ai la fel dar nu strica sa te duci pana la medicul tau de familie.Ai grija si bafta.