| JockerStoica a întrebat:

acum catva timp cand mancam mancare misa oprit in gat sau alta data a luat-o pe cealalalta parte si m-am speriat iar de atunci imi este frica sa mai inghit mancare cand mananc ma simt agitat rau sunt sanse sa mori daca te ineci cu mancarea va rog raspunsuri repede...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| R3fleX98 a răspuns:

Daca ti se ducea "pe cealalta parte" ajungea in plamani si mureai.

Propabil ai probleme cu digestia, cateodata am si eu senzatia ca sa opreste in gat si inghit greu.
Cel mai bine e sa consulti medicul de familie.