| MarkoPopi a întrebat:

Am spus celui mai bun prieten ca imi place de o fata si vreau sa o invit la petrecere de clasa a 8 au trecut 2 zile de atunci am vb cu el la Facebook si l-am intrebat daca are cu cine sa mearga la petrecere si i-am prpus niste fete el mi-a trimis un mesaj cum a intrebat-o pe fata aia sa mearga cu el si mi-a spus ca se simte asa de implinit eu i-am spus bv miai loato inainte si mia... ma simt jignit imi vina sa ma sinucid de fata aia imi place de vreo 2 ani ce sa fac

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Tot ce ai scris aici zi-i lui asta si ca a aprocedat ca un porc, dar nu ca un prieten.
Acum, trebuie sa stii ca la evenimente de-astea, nu are mare importanta cu cine vii. Pe loc la petrecere oricum veti invita diferite fete la dans, n-ar sa dansati doar cu una toata seara. Asa ca vei avea ocazia sa dansezi cu ea, sa vorbesti cu ea si sa incerci sa va imprieteniti. Succes!