| Buuff a întrebat:

AM telefon Nokia x3. Stiti cumva cum pot pune cod la mesaje sau lcardu de memorie? Nu vreau la tot telefonul cum sunt sodurile acelea de siguranta, doar mesaje si cardul de memorie? Va rooog.Help me!puppy dog eyes. Funda si vot :*

2 răspunsuri:
| D4253615 a răspuns:

Stii nu la toate mobilele poti pune cod la msj sau card de memorie, dar poti sa-ti pui cod de siguranta la tel atunci cind il deschis. sper sati placa propunerea laughing)))

| Buuff explică (pentru D4253615):

Asta stiu si eu sad dar nu vreau asa:-s