| Varvara660 a întrebat:

Am tot analizat o chestie.Baiatul pe care il plac e ceva gen așa cocoșel și tare inpunător.Daca e așa,eu cred că el vrea ca o fata sa fie opusul lui,gen el impunator,ea gingasa si firava. Oare sa fie asa? pentru ca el cauta(am aflat)o fata timida dar nu foarte timida, ci partial.

Răspuns Câştigător
| Alynutza5 a răspuns:

Depinde de caracter adica daca tu ai spus ca el si-ar dori o fata timida si nu prea inseamna ca asta isi doreste. Doar ca uneri nu tot ce credem noi ca ne va placea va fi exact pe placul nostru. Sunt unii oameni timizi care nu ar cauta in veci un partener mai impunator in cele mai multe cazuri se ajuta unul pe altul si trec de acest mare obtacol numit "timiditate". It's just my opinion!
Eu sunt genul ala de fata care nu ar cauta in veci un baiat care sa aiba o personalitate foarte diferita de a mea. Dar cine stie timpul isi spune ultimul cuvantul.