| CopilCopac a întrebat:

Am uitat sa scriu asta la intrebarea precedenta deci o reiau.
Daca mi-am taiat venele imi va ramane cicatrice sau se va vindeca in cateva saptamani? Pt ca nu m-am taiat intr-un sg loc, m-am taiat de la incheietura pana la jumatatea antebratului cu un fel de briceag si in unele locuri inca imi mai curge sange...
Va rog, fara chestii gen "esti emo" sau alte asemeni.straight face
Multumescpuppy dog eyes

7 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna da iti vor ramane cicatrici.Totusi nu te mai taia ca nu e bine.Iti face rau.Mai bine stai cuminte si iti vezi de viata ta.
P. S:nu iti mai taia venelehappy

| cristianorudi7 a răspuns:

Bine fara chestii. emoooooooooooooooooooooooooooooooooooo

| anyska a răspuns:

Daca iti ramane cicatrice foarte bine! De fiecare data cand te vei uita la bratele tale iti vei da seama ce prostie uriasa ai facut si sunt sigura ca nici cauza nu era una care merita sa iti smulgi 5 fire de par. Mai treci pe la biserica tongue! Fi binecuvantata.
p. s : cred ca se va vindeca... si eu m-am taiat cu cutitul ( nu intentionat. cand taiam paine ). chiar de mai multe ori si nu am cicatrice...

| FredFlintstone a răspuns:

Da cum s-a intamplat?

| MeGeorGiAnna a răspuns:

S-ar putea sati ramana cicatrice...

| xoxogossipgirl1 a răspuns:

Nickul spune totul.laughing

| oniX_5411 a răspuns:

Ramane.cunosc cateva persoane care au facut acelasi lucru, si raman cicatrici.acuma depinde de adancime si de grosimea lamii pe care ai folosit'o, dar nu te ashtepta ca pielea sa arate ca inainte.totushi vreau sa iti atrag atentzia asupra unui lucru:te'ai taiat la mana si acum iti faci griji daca vor ramane cicatrici.nu ti se pare ironik?