| CruellaDeVill a întrebat:

Buna big grin. Dau fundă. Acum 2 luni m-am taiat din greseala putin mai sus de incheietura, nu m-am taiat prea tare, abia mi-au curs cateva picaturi de sange.Si de atunci nu se mai vindeca si se vede urat.Nu e cicatrice pentru ca nici macar 1mm adancime nu are -_-...cand e caldura nu prea se observa, dar cand ies in frig se inroseste si se vede ca si cum ar fi facuta de 2 zile! Imi va trece?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu stai de 2 luni cu o rana care nu se vindeca? poate fi un simtom de boala, precum diabet.

| SirGilbert a răspuns:

Posibil sa ai hemofilie.Contacteaza un medic!

Răspuns utilizator avertizat