| darkprincesskiss a întrebat:

Doare tare sa faci un tatuaj pe incheietura mainii sau pe glezna? Curge sange? Doare pana se vindeca?
Dau fundita raspunsului cel mai complex :*

3 răspunsuri:
| KittyBeyb14 a răspuns:

O colega de-a mea si-a facut tatuaj pe soldul drept unde scrie o fraza geniala. Nu are cum sa curga sange. Doare pe moment insa suportabil, nu e ca si cum ti-ar taia mana de la incheietura, insa va trece in cateva ore. Daca ti-l faci dati in fiecare zi cu crema pentru maini sau corp. Asta pana nu mai ai nimic.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Doare numai in timpul,, operatiunii,, si curge putin sange.

Răspuns utilizator avertizat