| Nousername a întrebat:

Am observat ca primesc din ce in ce mai putine raspunsuri, si mai demult primeam mai mult de 4 acum sunt norocoasa daca primesc unul. Ce se intampla?

9 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Pui intrebari care nu prea intereseaza pe nimeni.
incearca sa-ti mai selectezi intrebarile pe care le pui.
daca intrebi numai de tunsoare,menstruatie, varsaturi, balonare nu cred ca tentezi pe nimeni sa-ti raspunda.

| Jigsaw a răspuns:

Prea multe intrebari puse intr-un timp scurt, lumea nu iti mai vede intrebarea.

| ToKen a răspuns:

Uite, ai strans un numar frumusel de raspunsuri happy

| CandyHearts a răspuns:

Poate s-au saturat sa mai raspunda la intrebari, in general vorbesc dar eu ti-am raspuns la intrebarea din-ainte. uita-te

| YangMin a răspuns:

Nu stiu! Am si eu o intrebare urgenta si nu raspund numai 2 persoane! Te rog raspunzi si tu? E URGENTA!

| ApofissPapaya a răspuns:

Buna, probabil pentru ca a inceput scoala. Si nu mai avem atat timp de TPU. Numai bine!

| Hellp a răspuns:

S-a plictisit lumea sa-ti tot raspunda la intrebari! (scuze daca jignesc!) big grin

| Jessiiica a răspuns:

Paii poate. intrebarile sunt STUPIDE.cam ca asta. sorry

| TheBestLife a răspuns:

Ei... acum ai primit 7 raspunsuri.