| Barbie_9607 a întrebat:

Am un amic si se tot lauda ca se culca cu fel de fel de fete. dar eu cred ca este virgin.pentru ca. unele din fete cu care el zice ca se culca.am vorbit cu ele si ele spun ca nu s-a intamplat nimic. ba mai mult.am cam obs ca le are cu minciunile, minte.se incurca in minciuni.si vreau sa ii arat sau nu stiu cum sa zic:-s.sau sa aflu cumva.sa-i pun vreo intrebare. sau ceva din care sa reiasa adevarul. o intrebare specifica doar celor care au facut dragoste.:d.si stiu...ca sa demonstrez ca e virgin. sper ca ati inteles.si sper sa ma ajutati:* ast rasp; x

1 răspuns:
| giovannutzu a răspuns:

Cel mai bine e sa te intalnesti cu el si cu o fata din cele care zice el ca s-a culcat cu ele.si incepi si tu cu vrajeala de aia dea fetelor sti tu ceva de genu:fata am auzit ca te-ai culcat cu el!
sau ceva de genu.asta ar fi singura pos sa afli adevaru.normal ca fata aia ar zice ca nu ...bla bla bla...ma intelegi.incearca
pana atunci eu ast funda tongue