| Milenuta a întrebat:

Am un băiat de care îmi place si el ziua de naștere lui in curând. Împlinește 13 ani. Ce felicitare sa ii zic?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa-i trimiti o felicitare muzicala. poate asta, poate alta, e alegerea ta. https://www.youtube.com/watch?v=cEOU67RAEAo

| Milenuta explică (pentru corbulalbrosu):

Nu vreau ca sa știe ca îmi place de el
Vreau ceva cum ar fi îți doresc...
Nu știu ce anume își doresc băieții

| Milenuta explică (pentru corbulalbrosu):

Vreau ca sa nu înțeleagă ca îmi place de el
Vreau ceva cum ar fi îți doresc...
Nu știu ce anume vor băieții

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Milenuta):

O urare, sau o felicitare nu inseamna automat "O declaratie" de dragoste. De asemenea nu este nimic rusinos in a-ti arata/exprima simpatia pentru persoana lui. Poate ca ar fi chiar indicat sa-i sadesti in inima si sufletul lui indoieli de aceasta natura, sa-l faci sa-si puna intrebari in aceasta privinta. Te sfatuiesc sa nu fii atat de rusinoasa/retinuta. Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Clasicul "La multi ani" este suficient, dar dupa care ii poti oferi un pupic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ureaza-i la multi ani si mai ofera-i si o imbratisare....eu asa zic