| Wewillrockyou11 a întrebat:

Am un "BFF" dar suntem doar pentru doi ani! Ma enerveaza la culme si vreau sa-i zic ca nu mai vreau sa fiu prietena ei cea mai buna dar fara sa o jignesc! Vaka aia nu ma lasa in pace! Vreau sa scap de ea cat mai REPEDEE! Var Rog ajutati-ma AJUTOOOOOOOOOR!

Răspuns Câştigător
| Miur a răspuns:

Pur si simplu zi-i ce te deranjeaza... daca te enerveaza.Asa scapi de ea. Daca nu mult noroca sa o susti pe cap atat timp.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Nici nu trebuie să îi spui ceva.
Comportă-te după cum simţi.
Fugi întotdeauna de orice om rău, după cum este scris: "Feriţi-vă de orice se pare rău."