| andra4u a întrebat:

Am un coleg care imi trimite sms, mi-a zis ca ii place de mine, dar asta doar prin sms sau pe mess.cand suntem de fata cu alti colegi prin oras el ma ignora complet si in plus se mai si prosteste cu vreo 3 fete, le pupa intruna. oare vrea sa ma faca geloasa sau ce e?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic să te pupi şi tu cu un băiat în faţa lui şi să-i vezi reacţia. Posibil să facă doar mişto.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

In aceasta situatie sunt si eu.numai ca nu suntem colegi.Da.incearca sa te faca geloasa.mai bine i`ai spune ca ai vrea sa auzi asta nu numai pe mess si mesaje

| fluturas a răspuns:

Eu cred ca face misto
pentru ca daca ar fi vrut sa te faca geloasa alegea doar o fata si daca chiar tinea la tine nu cred ca le pupa, se gandea ca poate te superi si daca chiar vrea sa te faca geloasa cu 3 fete inseamna ca baiatul nu e timid deloc, chiar tupeist si nu ar avea de ce sa iti spuna ca te place doar pe mess sau prin mesaje
deci eu asta cred, ca isi bate joc happy

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu pot sa imi dau seama concret ce e in mintea acestui baiat, el poate iti da sms-uri asa la misto ca sa aiba de ce sa se amuze sau poate te iubeste dar nu e sigur de sentimentele tale si vrea sa-ti vada reactia. Cel mai bine ar fi sa il intrebi tu ce simte pentru tinehappy