| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg care se poarte frumos cu mine si legat de asta pun o intrebare:
cum aflu daca ma place? toata lumea careia i-am povestit cum se comporta zice:"te place..."dar nu sunt sigura...Va rog, cat mai multe raspunsuri!

9 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! sincer nu te mai lua dupa ce spune lumea pentru ca lumea se poate insela. Daca se poarta frumos cu tine nu inseamna ca te place. L-ai putea intreba chiar pe el astfel nu vei mai fi asa de nesigura pe tine.Succes

| Sun life a răspuns:

Pai dk tie iti place de el iai putea spune asta daca crezi si tu ca el te place.dk nu intreaba-l ce crede despre tine sau dk te place, ca tu din comportamentul lui asta intelegi si sa te lamureasca dk nu este asa.dk nu pune macar pe un prieten de-a lui sa intrebe[in caz ca esti timida] sau intreaba pe un prieten de al lui.ai grija sa nu zica ca esti disperata ca mai noi baietii asa facwinking suucces!

| SyMy24 a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa-l intrebi, dar iti trebuie curajbig grin
daca nu trimite`i un SMS sau un E-mail...

Bye!

| xo9ox a răspuns:

Intreab-l pur si simpluwinking sau. fa un alt id si te dai drept altcineva din scola si il intrebi

| Nana_5958 a răspuns:

Hello... pai o modalitate ar fi sa il pui la tot felul de "teste".
Roaga-l sa te ajute cu ceva sau cere-i parerea despre ceva etc...
Iar daca mereu va fi atent la ceea ce vrei/spui/faci. atunci chiar ca te place happy
Good luck

| Ariel_2658 a răspuns:

Pai s-ar putea sa te placa. Incearca sa flirtezi cu el, sa vezi daca iti raspunde la flirt.

| JustBelive a răspuns:

Va multumesc de raspuns! Dar eu nu am curajul asta! Si daca ii cer parerea in legatura c ceva, isi va da seama! Va multumesc pentru raspunsuri!

| coco_6884 a răspuns:

Fa ca mine:trage-l deoparte sh intreaba-l pur si simplu eu asa am facut

| georgy_5426 a răspuns:

Pai oric fraiera lar intreba dar am un raspuns pentru tine daca te ignora te place