| lulu_5589 a întrebat:

Buna :p am un baiat la scoala(de fapt este coleg cu mine)si imi cam place de el :d dar el se comporta mai urat adica tot imi zice,, taci tu" si chestii din astea.si dupa ore mergem impreuna acasa se comporta frumos si tot ma bazaie cu ceva caiet ce il avea el.credeti ca ma place din comportamentul lui?

Răspuns Câştigător
| andrutsy a răspuns:

Sunt in aceeasi situatsie tongue...

pai sincera sa fiu poate ii place de tine. dar nu vrea sa il vada pr.cu tine sau ceva genu.tongue cam ata pot sa sp :X

5 răspunsuri:
| alexaalexandra a răspuns:

Poate te place si atunci cand iti raspunde urat poate vrea sa te puna la incercare, sa vada cum reactionezi.
stii cum e. cateodata te baga in seama, cateodata nu.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pote nu vrea ca tot clolegi sa vada ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda cred ca ii place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine, dar nu vrea ca prieteni sau colegi sa vada asta.

| ioanasweetful a răspuns:

Doamne ce me enerveaza baietii astia cand ne da de inteles:@:@:@ in loc sa zica in fatalaughing directhappy:X