| Vee a întrebat:

Am un coleg cu care nu vorbesc din decembrie laughing. Si nu zice de ce nu vorbeste cu mine, am impresia ca nici nu are un motiv nu stiu. eu nu i-am facut nimic thinking

na nu stiu laughing da la sch numai am de cine sa rad adica e amuzant oh go on laughing)
sh e totusi coleg ultimu an in care e in clasa cu mine deci daca aveti idei cum sa ma impac cu el sunt bine venite big grin

specific ca ne intelegeam perfect pana acu big grin

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ti-as fi dat un raspuns mai aprofundat, dar faptul ca scrii asa, stiu ca e o moda si ca orice moda trece.ma deranjeza mai ales ca esti la liceu si vei da bacul. Exista doua posibilitati:ca cineva sa te fi pus intr-o lumina proasta sau ca el sa se fi indragostit de tine. Daca el a ramas amuzant cu altii si numai cu tine nu, inseamna ca s-a indragostit de tine. Ca sa scapi de dilema, vorbeste cu el. Trebuie sa fii atenta insa pentru ca uneori rasul e o armura sub care se ascunde o mare timiditate.

| georgiana a răspuns:

Provoaca-l sa vorbeasca cu tine si sa iti spuna ce il deranjeaza, poate va impacati.

| zuzulici a răspuns:

Eu cred ca gabriela are dreptate, nu se poate supara asa de odata fara nici un motiv si gur o bagat cineva strambe pe la spatele tau, du-te si vorbeste cu el exl=plicai cum te simnti si zii sa-ti zic de ce:*:*