| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu un dubiuthinking ce motiv are un baiat care inainte vorbea cu mine foarte mult si ne intelegeam bine sa nu mai vorbeasca la fel cu mine...adica s-a distantatsad... Tin sa spun ca este vorba de un coleg de clasa si ca din cate stiu nu i-am gresit cu nimic, nu i-am facut ceva sa-l deranjeze sau sa ii vorbesc urat.

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

S-a suparat pe tine, ori a devenit si el vreun "smecher" si te crede sub nivelul lui.

| Queensway a răspuns:

Si eu am trecut prin asta. Cred ca "s-a plictisit" [sa zic asa] de tine... vrea sa mai respire aer. tu trebuie sa.i faci la fel adica sa-l faci "gelos". Nu il baga in seama si nu ii acorda atentie si el va fi curios. adica vrea sa stie ce s-a intamplat cu tine. Succes

| JustmeSorin a răspuns:

Dar poate te iubeste baiatul si stie ca nu va avea o relatie cu tine din diferite motive ale tale. Si incepe sa se indeparteze pentru a nu suferi. Stiu din proprie experienta ca daca esti prea bun prieten cu o fata incepi sa o iubesti mai mult decat ca pe o prietena. Si in doua ore dupa ce stai bine si te gandesti iti dai seama ca o iubesti si nu mai poti trai fara ea. Eu n-am avut perspicacitatea de a ma indeparta la timp si acum sufar pentru ca ea are prieten. Scuze daca ti se pare anormal sa vorbesc despre mine, dar ti-am povestit ca sa stii ce se poate intampla. Asa ca incearca sa aflii adevaratele lui sentimente pentru tine, si apoi actioneaza in consecinta. Succes

| Justmeee a răspuns:

Nu stiu daca o fi asa ca nu suunt genu "sufocanta" pur si simplu ne intelegeam bine si el e genu mai rusinos...