| mraw1234 a întrebat:

Am un coleg de clasa (scuze ca va tot bat la cap cu colegii) iar mie imi place de acest baiat. Din pacate o colega I-a zis iar eu nu stiu ce sa ma fac. Cred ca el ma uraste... cu siguranta asta e

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Sti sa faci deosebirea intre dragoste si ura. Poate doar nu iti da atentie.Incearca sa te apropii mai mult de el.

| smartlollipop a răspuns:

Daca deja stie, ii poti spune chiar tu si sa ii vezi reactia, cu siguranta nu te uraste, e prea mult spus. Spune-i ceva cam asa: "Am auzit ca ti-a spus cineva ca te plac." De acolo vezi ce va zice si continua, nu trebnuie sa fie o rusine. Daca si el te place?winking

| mraw1234 explică:

L-am intrebat daca ma place...si el a zis: "Nu, phoai cum sa te plac" apoi a plecat la prietenul lui si l-a intrebat : "ba, tu I-ai zis ca o plac?" de atunci s-a racit relatia