Întrebare recomandată | landofsunshine a întrebat:

Am un examen greu maine si nu stiu daca sa ma prezint sau sa ma impac cu gandul ca voi avea restanta. Stiu doar 50 subiecte din 250..imi vor pica 8 si e oral. Nu stiu ce sa fac. Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Poti sa mai citesti cateva si acum si sa nu stai pe net, si sa te duci, normal. Ce e aia e, trebuie sa incerci.

| XxRoyalxX a răspuns:

Eww ckemnfie viefiw cviekfiw cviwkfiuw

| Azµre a răspuns:

Să te duci să vezi ce-o fi. Asta e nu știi nu știi măcar ai încercat. Baftă. Și eu plec acum la examen!

| dannyel86 a răspuns:

E bine sa incerci. Nu se stie niciodata. Examenul oral face minuni si te poate salva de un stres. Insa, daca stii ca e un profesor gen "ciuma facultatii", mai bine te duci in restanta. Sunt profesori carora le place sa se ia de tine, sa te ia peste picior, doar ca sa te faca sa te simti prost. Fiind un obiect dificil, precum spui, cred ca te bucuri de orice nota de trecere. La un examen oral, o colega a fost intrebata: "Iti pun 5 sau ne intalnim in restanta?". Studenta: "Ramane 5". Pentru ca stia ca e un examen greu. Mai rar astfel de profesori, dar nu se stie niciodata... Bafta!