| alex19 a întrebat:

Am un fisier mp3 si vreau sa il scurtez de programe recomandaty
am incercat cu audacity si dupa ce l-am scurtat cu ce sa-l deschid ca nu mergea pls urgenttonguetonguetonguetongue

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Singurul program care l-am folosit pentru modificarea anumitor melodii a fost soundforge... Este bun... Poti sa maresti volumul, sa tai anumite fragmente... si alte chestii pe care eu nu le-am descoperit... Nu stiu despre ce program vorbesti, dar... s-ar putea sa ti-l fi salvat cu alta extensie decat mp3/vma si sa nu ti-l mai recunoasca player-ul... Vezi daca ai un "save as" si salveaza-l ca mp3/vma. Soundforge-ul ti-l salveaza automat vma din cate imi aduc aminte...

Bula
| Bula a răspuns:

Un fisier mp3 este de muzica si NU contine programe!
Daca fisierul tau pare a fi mp3 si are programe incluse, acele programe sunt virusi ascunse in el!
Mai bine sterge definitiv de pe calculator, sa n-ai surprize!

| anonim a răspuns:

Fii mai explicit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai dublu clic