| Khristinéé a întrebat:

Buna TPU vreau si eu un prog de scurtat memoria melodiilor adica daca are 3MB sa o fac de 1MB fara sa scurtez versurile melodieitongue dau funda! plzzz help

2 răspunsuri:
| Alex1 a răspuns:

Nu exista asa ceva o melodie are cat mai multi MB cand e calitatea mai mare funda?

| Alex_5493 a răspuns:

Stiu eu o programa foarte si foarte buna "DVDVideoSoft Free Studio" la mine e o versie noua 5.1.6 ma folosesc de 1 an deja si nu am probleme. mai mult dowloandez de pe you tub dar si convertesc. sunt precisa ca daca o sa te pricepi in ea o sa te ajute.