| anette_7666 a întrebat:

Am un iubit de 8 luni.imi spune ca ma iubeste dar nu stiu ce sa cred.toata lumea imi spune ca isi bate joc de mine. oare asa e? cum as putea sa imi dau seama daca el ma iubeste cu adevarat?

3 răspunsuri:
| KidutzuLuvv a răspuns:

Pai. daca sunteti imprena de 8 luni nu as crede ca isi bate joc de tine
Si incearca sa vorbesti cu el... sa il intrebi de ce toata lumea spune ca isi bate joc de tine!
dar ai grija deoarece luma ar putea fi geloasa si ar fi posibil sa vrea sa va despartawinking
Incearka sa vezy daca e gelos happy
Si daca e glos inseamna ca chiar tine la tine
Si un sfat
poti sa iti dai seama daca tine la tine dupa cum se poarta cu tine kiss
Ex: daca te suna... daca vorbiti dess pe mess
daca va vedeti des
daca ii pasa de relatie...
s.a.m.d big grin
sper ca te-am ajutat kiss
Te pup anette
papahappy

| sorina_2296 a răspuns:

Nu mai asculta tot ce spun alti pna al uram tu ce crezi el cum se cemporta cu tine in tip ce este si cu alte persoane tu esti singura care stie daca te iubeste sau nu.

| ZambeskDinNouAcum a răspuns:

Intrebarea mea e urmatoarea : tu il iubesti pe el? Si acum sa revenim la intrebarea ta... vorbeste cu el, spune-i ce iti zice lumea si apoi hotarati impreuna.Dar sfatul meu ar fi sa nu askulti gura lumii asa ca ai grija ca poate aceata "lume" de care ai zis tu sa nu fie mai degraba geloasa pe iubirea dintre voi doi