| Elisabeta182 a întrebat:

Am un iubit de cateva luni dar noi ne cunoastem de aproape 2 ani. la inceput era mai indiferent, dar acum cateva seri mi-a zis asa dintr-o data ca a inceput sa tina foarte mult; la mine...si la inceput nu a vrut o relatie ca asta ca a crezut ca se duce dupa prima luna..si mi-a zis ca ma iubeste..sa il cred sau nu?
adica el a mai gresit pana acum cu indiferenta dar de la o vreme e mai atent si il intereseaza de mine foarte mult...

Răspuns Câştigător
| Spicy a răspuns:

Mnustiu, in general baietii indiferenti reactioneaza greu la iubire. Dar in momentul in care o fac, fii sigura ca simt ceva pentru respectiva persoana.
Parerea mea e ca ar trebui sa-i dai o sansa. Nu-ti exterioriza usor sentimentele fata de el, cel putin nu la inceput. Eu cred ca e hotarat si tine la tine.
Bafta!