| miimi. a întrebat:

Am un iubit de cateva zile, am iesit impreuna zilele alea apoi a trebuit sa plece la Pitesti si o sa stea 2 saptamani, mi-a zis ca tinem legatura la telefon si din astea.desi numai are credit, daca nu il sun eu nu da niciun semn de viata, adica e cu rude de la care ar putea sa ceara si el putin telefonul sa ma sune macar 2 minute, dar nu. daca nu sun eu el nici atat.credeti ca ma iubeste sau isi bate joc de mine? vorbesc cu o fosta iubita de-a lui si mi-a zis ca pe ea o suna des in fiecare zi, devenea stresant cu ea a stat 2 saptamani(mentionez). Pe mine dc nu ma suna si e asa indiferent? Inteleg ca au trecut doar cateva zile de cand suntem impreuna dar ar putea sa mai sune si el. aa si daca e sa ma bage in seama si sa vorbim, o face cand intra pe mess adica destul de rar.mai zice te pup:*:X si din astea dar nu mi-a a zis"te iubesc". voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Eu zic ca baiatul te iubeste, nu are rost sa te superi pe el doar pentru ca este plecat si nu se simte si el sa dea vreun semn de viatahappy

5 răspunsuri:
| Mirela a răspuns:

Sa te iubeasca dupa 2 zile? straight face Pai daca si cu aia a stat doar 2 saptmn oh go on nu cred ca vrea as stea mult cu o fata. poate doar sa o...[intelegi tu]. Cati ani are? Lasa-l nu fi nici tu stresanta si nu-l suna de 2-3 pe zi. Dai si tu mesag: vezi ca nu mai am credit. Si atunci poate o sa faca el rost in caz ca ii este dor de tine de credit sa vorbeasca cu tine :*. Aveti grija de voi big hug

| Silviu591 a răspuns:

Da suna`l domle. ti`e greu? daca tii la el si vrei sa iese o relatie serioasa din asta. nu fii tu mandra...ca am mai vazut multe ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il inteleg perfect intr-o tara unde trebuie sa ne calculam si cit costa ultima gura de aer.Iti recomand sa-ti savurezi orice ora sau secunda de iubire cind esti doar cu el.Nu mai conta pe altceva.Nu are sens.

| miimi. explică:

@Copilu` love struck. el cica ar vrea o relatie serioasa.are 17 ani si tocmai aia e ca eu sunt stresanta il sun si ell.nimic chiar o sa incerc varianta sa nu il mai sun

| Alex_6081 a răspuns:

Aceleasi lucruri patesc si eu frecvent din partea fetelor, de cele mai multe ori alegandu-ma cu "buza umflata". Poate fostele relatii l-au marcat in asa fel incat a devenit mai rece, si a devenit mai indiferent. Poate a avut parte numai de ciudate.