| EsarfaRozZ a întrebat:

Am un joc pe telefon care se numeste Bounce Tales. Este foarte misto, si ma joc des pe el laughing
Astazi un baiat la scoal mi-a spus ca l-a descarcat pe calculator, si s`a jucat ieri thinking eu l`am cautat pe net, si nu l`am gasit sa il descarc, nici macar online. Imi puteti da un link ceva de unde il pot descarca...plss, dau funda mare:X

6 răspunsuri:
| dulkika a răspuns:

Si eu am pe telefon Bounce Tales, dar nu prea mai joc ca nu am reusit sa trec de o chestie.Scuze nici eu nu l-am gasit dar am scris la google Bounce Tales si am gasit intrebarea tahee hee. Serios! Noroc!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu il gasesc niciunde e fain jocu

| GtaSA a răspuns:

AM bounge tales pe telefon e tare am ajuns la cub si l-am batut

| detqakanfetqa a răspuns:

Nici eu nu il gasesc sad

| ZuZutkd a răspuns:

Si eu am jOcul`; o3. pe tlf. si am incercat si eu sa il caut.dar degeaba straight face