| Renesmee1 a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire, winows 7 si imi merge greu de ceva timp. De inchis nu mai merge sa-l inchid calumea, sa-i dau restart nema straight face. si vroiam sa dezinstalez Mozilla.Am intrat in Contro Panel, si s`a blocat.Am incercat sa inchid, nimicstraight face. Ma puteti ajuta? Daca se poate, fara re-instalat windows-u si altele.

2 răspunsuri:
| r0ckmyw0rld a răspuns:

Daca merge asa de greu inseamna ca windows 7 nu e de el. incearca alt windows.

| Renesmee1 explică (pentru r0ckmyw0rld):

La inceput mergea calumea